Salon Alena
Hilse Estetique

V dnešní uspěchané a rychle se měnící době je důležité umět si najít pár chvil jen sama pro sebe. Nechat svou pleť i duši hýčkat a vychutnat si tolik potřebnou relaxaci. Ve svém salonu v Příbrami jsem během uplynulých let vytvořila oázu, v níž si mé klientky mohou nejen užít to nejkvalitnější kosmetické ošetření, ale také si odpočinout, zrelaxovat a nabrat nové síly.

Alena Hilse

DOKONALÉ OŠETŘENÍ

Mimořádný
kosmetický zážitek

Produkty Institutu Esthederm a techniky ošetření navrhli špičkoví odborníci v péči o pleť tak, aby každé pokožce dokázaly navrátit krásu a mladistvost, a to dlouhodobě. Během kosmetického ošetření objevíte nejen celou škálu vjemů a vychutnáte si účinné rituály a masáže, ale také pochopíte sílu doteku skrze jemné ruce. U nás nejde jen o kosmetiku, ale o celkový zážitek.

Průběh ošetření

1

Před ošetřením

Během úvodní konzultace zjistíme, jaký je stav vaší pleti. Ekosystém pokožky je křehký, životní styl klientek se liší, stejně jako se liší jejich očekávání a potřeby. Poté, co diagnostikujeme vaši pleť, určíme vhodné ošetření. Zároveň vám vysvětlíme jednotlivé kroky ošetření i jeho benefity.

2

Během ošetření

Samotné ošetření zahájí relaxační uvítací rituál. Pak si pokožku připravíme – vše začíná účinným, jemným, hloubkově čisticím rituálem, během kterého posoudíme stav vaší pleti. Tato fáze je zásadní, protože nám umožní přesnou diagnózu díky detailnímu vizuálnímu vyšetření a ruční expertní analýze. Následuje fáze energizace a relaxace, při níž díky akupresurním technikám a účinkům celulární vody zrelaxují obličejové svaly i mysl a harmonizuje se tok vaší energie, a hloubkové ošetření vybranými produkty.

3

Po ošetření

Aby byla péče o pleť co nejefektivnější, je třeba správně kombinovat jednotlivé produktové řady. Vaše pleť totiž může mít různé potřeby v různých fázích vašeho života i během různých ročních období. Po ošetření vám samozřejmě rádi doporučíme produkty i techniky pro každodenní péči podle typu a potřeb vaší pokožky.

Jaká ošetření nabízím?

Odebírat newsletter