Naučte pokožku
správně fungovat

Odborníci značky Institut Esthederm se nesoustředí na to, aby ženy udělali krásnými – protože ženy už krásné jsou. Namísto toho se snaží jejich krásu vyzdvihnout. Během výzkumu se zaměřují na pokožku, její biologické procesy a interakce s okolním prostředím. Ne náhodou je jedním z hesel značky „Biologie ve službách estetiky“. Díky tomuto přístupu vyvinul Institut Esthederm produkty, které pojímají ženskou krásu komplexněji, než je dnes v kosmetickém průmyslu zvykem.

Filozofie značky vychází z myšlenky, že naše pleť má v sobě vše potřebné k tomu, aby byla v každém věku krásná. Protože na ni ale každý den působí negativní vlivy vnějšího prostředí, náš způsob života i vliv času, stává se, že naše pokožka nefunguje správně a nevyužívá naplno svůj potenciál. Řada žen navíc své pleti škodí paradoxně i tím, že jí ve snaze nic nezanedbat věnuje nadměrnou péči. A právě tento stav kosmetika Institut Esthederm napravuje – když pokožka trpí, je totiž lepší ji naučit správně fungovat, než ji nadměrně ošetřovat.

Proč pleť potřebuje „převychovat“?

V Institut Esthederm vyvinuli ucelené řady produktů, které naši pleť dokáží „převychovat“ tak, aby se uzdravila a začala znovu správně fungovat. Protože jedině zdravá a správně fungující pleť je klíčem k ženské kráse – v jakémkoli věku. Slovy zakladatele značky Jean-Noëla Thorela: „Pleť je odrazem celé osoby. Stejně jako planeta i pokožka představuje proměnlivý a křehký živoucí ekosystém, jehož přírodní zdroje a původní funkce je třeba chránit.“

Pokud tedy má vaše pleť jakoukoli dysfunkci (je dehydrovaná, citlivá nebo se příliš promašťuje), „převýchovné“ produkty Institut Esthederm tento problém nejprve vyřeší a vaši pokožku přemění na normální. Teprve poté se můžete zaměřit například na její omlazení nebo šetrné opalování.

Čím je Institut Esthederm jedinečný?

Nabídka Institut Esthederm zahrnuje produkty pro péči o pleť i tělo, stejně jako širokou škálu opalovacích přípravků a péče po opalování. Ve všech výrobcích najdete unikátní patentované technologie, které vysvětlují, proč má značka v názvu slovo Institut – vědecký výzkum hraje při vývoji produktů zásadní roli.

Patenty Institut Esthederm

Repair zastaví čas

V produktech péče o pleť, které se zabývají kontrolou stárnutí, najdete také unikátní technologii Repair. Ta neutralizuje faktory stárnutí pokožky a napravuje známky stárnutí předtím, než jsou viditelné.

Kontrola věku

O to, aby si pleť zachovala mladistvost, se v produktech Institut Esthederm stará patentovaná technologie Time Control System. Ta chrání kožní buňky před faktory, které urychlují biologické stárnutí.

Energii dodá „živá voda“

Aby naše pleť dokázala správně fungovat, potřebuje k tomu dostatek energie. Proto jsou všechny produkty Institut Esthederm vyrobené z patentované „buněčné vody“ – Cellular Water. Tato voda je svým složením identická s vodou obsaženou v našich kožních buňkách, a proto na pokožku působí doslova jako „živá voda“. Nejen že jí dodává onu energii potřebnou ke správnému fungování, ale navíc posiluje účinnost dalších složek obsažených v pečujících produktech Institut Esthederm.

Slunce není nepřítel

Celková buněčná ochrana. Tak se jmenuje patentovaná technologie pokročilé ochrany buněk. Opalovací produkty Institut Esthederm chrání pleť před škodlivými vlivy slunečního záření, jakými jsou vrásky nebo tmavé skvrny. Pleť zůstane i po opálení zdravá a pevná.

Odebírat newsletter